در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت ثبت مشاغل بصورت رایگان در سایت و اپلیکیشن و کانال تلگرام پارس اصناف، آدرس،شماره ثابت،شماره همراه و چند عکس واضح از کسب و کار خود را توسط تلگرام به شماره 09354021003 ارسال نمایید.

پارس اصناف (قرچک-ورامین-پاکدشت-پیشوا )

درباره ما

با سلام و درود خدمت سروران گرامی

مفتخریم به اطلاع شما بازدیدکنندگان گرامی برسانیم که سایت پارس اصناف راه اندازی گردید .... این سایت دارای قابلیت های جدید ،ویژه مشتریان محترم میباشد. این تیم اولین مجری تبلیغات آنلاین و هوشمند در جنوب شرق استان تهران میباشد که شهرستانهای قرچک - ورامین - پاکدشت و پیشوا را دربر خواهد گرفت ، حیطه کاری این گروه تبلیغاتی شامل سایت اختصاصی و حرفه ای ( www.parsasnaf.ir ) ،کانال تلگرامی مختص منطقه(@parsasnaf ) ، صفحه رسمی اینستاگرام (www.instagram.com/parsasnaf )و همچنین اپلیکیشن اختصاصی برای گوشیهای تلفن همراه میباشد ، وظیفه این تیم تبلیغاتی جمع آوری اطلاعات تمامی صنوف در مناطق جنوب شرق استان تهران و انتشار آن در بین تمام اقشار منطقه میباشد،که با توجه به سابقه چندین ساله این تیم در زمینه فناوری اطلاعات، این امر در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت و بازدهی صورت میپذیرد.

تمامی مشاغل و افراد حقیقی و حقوقی بر این امر واقف هستند که امروزه تبلیغات از حالت سنتی خارج شده و به سمت حرفه ای شدن و روشهای نوین میرود ، با توجه به گستردگی نرم افزارهای اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام و همچنین استفاده روزمره ی تمامی اقشار جامعه در تمام رده های سنی از این فناوری بدون انتها و محدودیت ، میتوان به این موضوع پی برد که بهترین و بازده ترین روش ، تبلیغات در این زمینه ها میباشد.

این تیم با تمرکز روی منطقه جنوب شرق استان تهران در نظر دارد بهترین زمینه را برای فعالیت افراد حقیقی و حقوقی ، صاحبان مشاغل ،شرکتها،ادارات و نهادهای دولتی وغیر دولتی و شهرکهای صنعتی ،  برای تبلیغات کار، شغل و اجناس خود و همچنین آگهی های استخدامی و سایر امکانات آن را فراهم نماید تا با بهترین بازدهی بتوانید به کسب و کار خود رونق داده و همچنین نیازهای خود را رفع نمایید.

مدیریت : محمد علی جعفری

شماره همراه : 09369005055

شماره ثابت : 02136141370


با آرزوی توفیق روزافزون


 


  ثبت آگهی رایگان