با سلام و درود خدمت سروران گرامی

مفتخریم به اطلاع شما بازدیدکنندگان گرامی برسانیم که کانال رسمی تلگرام و سایت پارس اصناف راه اندازی گردید .... این سایت دارای قابلیت های جدید ،ویژه مشتریان محترم میباشد. این تیم اولین مجری تبلیغات آنلاین و هوشمند در جنوب شرق استان تهران میباشد که شهرستانهای قرچک - ورامین - پاکدشت و پیشوا را دربر خواهد گرفت ، حیطه کاری این گروه تبلیغاتی شامل سایت اختصاصی و حرفه ای ( www.parsasnaf.ir ) ،کانال تلگرامی مختص منطقه(@parsasnaf ) ، صفحه رسمی اینستاگرام (www.instagram.com/parsasnaf )و همچنین اپلیکیشن اختصاصی برای گوشیهای تلفن همراه میباشد ، وظیفه این تیم تبلیغاتی جمع آوری اطلاعات تمامی صنوف در مناطق جنوب شرق استان تهران و انتشار آن در بین تمام اقشار منطقه میباشد،که با توجه به سابقه چندین ساله این تیم در زمینه فناوری اطلاعات، این امر در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت و بازدهی صورت میپذیرد.

تمامی مشاغل و افراد حقیقی و حقوقی بر این امر واقف هستند که امروزه تبلیغات از حالت سنتی خارج شده و به سمت حرفه ای شدن و روشهای نوین میرود ، با توجه به گستردگی نرم افزارهای اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام و همچنین استفاده روزمره ی تمامی اقشار جامعه در تمام رده های سنی از این فناوری بدون انتها و محدودیت ، میتوان به این موضوع پی برد که بهترین و بازده ترین روش ، تبلیغات در این زمینه ها میباشد.

این تیم با تمرکز روی منطقه جنوب شرق استان تهران در نظر دارد بهترین زمینه را برای فعالیت افراد حقیقی و حقوقی ، شرکتها،ادارات و نهادهای دولتی وغیر دولتی و شهرکهای صنعتی ،  برای تبلیغات کار، شغل و اجناس خود و همچنین آگهی های استخدامی و سایر امکانات آن را برای شما فراهم نماید تا با بهترین بازدهی بتوانید به کسب و کار خود رونق داده و همچنین نیازهای خود را رفع نمایید.

در خبرهای آتی این امکانات به شما عزیزان معرفی خواهد شد

 

با آرزوی توفیق روزافزون

مدیریت فناوری اطلاعات